"Mint mindig, most is sikerült egy kis balfogást ejtenem" - A népszerű műsorvezetőt közvetlenül a stúdióból szállították a műtőbe - Videó.


Bár a péntek reggeli Mokka kertjébe Palik László elsősorban a vasárnap este debütáló Legyen Ön is milliomos! műsor kapcsán érkezett, a beszélgetés hamar más irányt vett, amikor a műsorvezető lábmerevítője feltűnt. Palik elmondta, hogy a ljubljanai forgatás alatt szakadt Achilles-ínja ellenére végig kitartott, ám a munka befejeztével azonnal műtéti beavatkozásra volt szüksége, és jelenleg éppen a lábadozás időszakát éli.

Váczi Gergő érdeklődő kérdésére a műsorvezető izgalmas részletekbe vezette be a közönséget, mesélve arról, hogy miként történt a balesete.

Szokás szerint elég ostoba döntést hoztam, és sportolás közben elszakítottam az Achilles inamat. Tudtam, hogy baj lesz, hiszen már gyulladt volt, de mégis azt mondtam, hogy majd megoldom, terhelek rajta. Dr. Hidas Péter szakértelme segített, hiszen ő végezte el a műtétet, ami után összevarrta a sérült részt. A baleset a „Legyen Ön is milliomos!” forgatása előtt történt, és tudtam, hogy a lábadozási idő nem fog beleférni a forgatás előtt, hiszen ez a beavatkozás három hét fekvőgipszet, majd öt hét járógipszet igényel. Végül úgy döntöttem, hogy megpróbálok járni az elszakadt Achillessel, és sikerült is leforgatni a Milliomost. Másnap viszont már a kórházban feküdtem, ahol a doktor úr gyorsan megjavított. Bár a sérülés nem éppen kellemes, de mégsem vagyok kényszerpihenőn, sőt, inkább aktívan élem az életem!

A legnagyobb kihívásom az, hogy van egy sajátos emberkísérletem, melynek én vagyok a főszereplője. Nálam nem telhet el nap anélkül, hogy legalább 30 percet ne sportoljak. Ez a szokás már 12 éve kísér végig az életemen. A műtétem reggelén, hajnali négykor keltem, és még azelőtt edzettem, hogy bármi másra gondolhattam volna. A beavatkozás másnapján már itthon voltam, és az airbike-ra ülve folytattam a mozgást, hiszen rájöttem, hogy az gépnek két lábtartója van, így csak húzni kellett, és minden rendben volt.

Palik László természetesen megosztotta a nézőkkel a vasárnapra tervezett vetélkedő titkait és érdekességeit is.

"A nézők döntése, hogy mennyire sikerült a műsor, ez a legfontosabb. Számunkra, mint tévések számára, a legnagyobb öröm, hogy együtt dolgozhatunk, és újra átélhetjük ezt a különleges élményt. Az, hogy mennyire belemerültünk a formátumba, valóban lenyűgöző pillanatokat teremt. Olyan, mint egy szellemi ágyjelent, ami elképesztően intim. Amikor valaki leül a székbe, aki hasonlóképpen felnőtt a műsorral, mint én Vágó Pistán keresztül, az már önmagában is különleges. Emlékszem, hogy mindig megfejtettem a rejtvényeket, és ha valamivel nem boldogultam, egyszerűen tovább léptem, és a következőt próbáltam ki. Amikor egy ilyen néző beül a játékba, minden egyből életre kel: a zenék, az effektek, és ez azonnal megindítja a kreatív gondolkodást. Ez egy különleges stresszhelyzetet teremt, hiszen valójában csak díszlet vagyok, a formátum viszi a show-t, és az emberi agy szinte levetkőzik. Ezt a legjobban akkor érzem, amikor a játékosok közül engem választanak segítségül. Hirtelen váltanom kell, együttműködővé kell válnom, és az adrenalin azonnal megemeli a pulzusom, hiszen fogalmam sincs, hogy milyen választ fogok javasolni. Együtt próbáljuk kitalálni a megoldást, és na, ott érzem igazán, hogy na, Laci, most aztán meg kell mutatnod, hogy tudsz valamit!" Palik László mindezt nevetve osztotta meg, aki a közelgő vasárnapi adásban a Hunyadi sztárjaival, Kádár L. Gellérttel, Medveczky Balázzsal, valamint Stohl Andrással és nővérével, Viktóriával játszik majd.

Related posts